Práve si prezerá 2 zákazníci. Skladom máme posledné kusy!

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 608 606 626 info@happywin.cz Chat

Akcia -6%

AS9900201

1 234 € Info

593,92 € s DPH

631,19 € s DPH

6% (37,27 € s DPH)

Spresnite výber produktu

ks

19 bodov do vernostného systému

Intel Xeon E5-1607 V3 3.10 GHz, 500 GB HDD, 16 GB, nVIDIA Quadro K4200 4GB, Windows 10 Professional
Set

Základní informace

  • Intel Xeon E5-1607 V3 3.10 GHz
  • 500 GB HDD
  • 16 GB
  • nVIDIA Quadro K4200 4GB
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Xeon

Procesory Intel Xeon sú určené najmä do stolových počítačov, kde poskytujú vysoký výpočtový výkon a sú prispôsobené pre každodennú vysokú záťaž. Tieto procesory len tak nič neunaví. Procesory Intel Xeon navyše podporujú hneď niekoľko dôležitých funkcií. Jednou z nich je napr. Možnosť práce s operačnou pamäťou ECC, ktorá zásadne znižuje riziko straty neuložených dát, napríklad takzvanou "modrou smrťou" vo Windows či inými systémovými chybami.
Druhou technológiou, ktorú tieto procesory obsahujú je technológia Turbo Boost, ktorú zdieľa s procesormi Intel Core i5 a Intel Core i7. Pri potrebe vysokého výkonu je schopný sa procesor sám pretaktovať na vyšší takt, a tým dodať viac výkonu. Samozrejme sú chvíle, kedy výkon nepotrebuje. Tým pádom sa takt procesora zníži a tým znížite spotrebu počítača.
Ďalšou technológiou, ktorú tieto procesory majú je Hyper-Threading. Ide o technológiu, kde štyroch jadrový procesor simuluje 8 jadier a tým pádom je schopný lepšie škálovať svoj výkon a lepšie pracovať v režime multitasking, kde v jednom takte je schopný vykonávať viac príkazov.

Grafická karta nVidia Quadro

Grafické karty Nvidia Quadro sú určené najmä pre pracovné počítače a profesionálne stanice s podporou navrhovania (CAD), generovania počítačových animácií vo filme (CGI) analýzu digitálneho obsahu (CGI), vytvárania digitálneho obsahu (DCC) či strojového učenia. Tieto grafické karty sú natoľko univerzálne a tým stačia svojím výkonom akémukoľvek vášmu požiadavku. Rovnaká architektúra grafického čipu sa využíva aj v hráčskych grafických kartách GeForce.

Dell

Dell je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou predovšetkým notebookov, ale aj stolních počítačov, monitorov, serverov a ďalších. Elektronika Dell je známa po celom svete, hlavne vďaka svojej kvalite a odolnosti. Dell vyrába notebooky prakticky pre všetky príležitosti.

Precision

Dell Precision jsou mobilní počítače (notebooky) a stolní počítače navrženy pro extrémní nároky svých uživatelů Jsou určeny pro lidi, kteří vyžadují vysoký výkon a kvalitu. Běžně využívají tyto počítače architekti, programátoři, správce sítí a jiní. Díky své pevné konstrukci snesou hrubší zacházení a kvalitní komponenty počítače vždy poskytnout požadovaný výkon.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Xeon E5
Operačná pamäť
16 GB
Grafická karta
nVidia Quadro
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
áno
HDMI
nie
DVI
áno
VGA
nie
USB 2.0
6x
USB 3.0
4x
LAN
áno
WiFi
ne
SD čítačka
áno
Typ tovaru
Použité - kvalita A
Typ disku
HDD
Kapacita disku
500 GB
Záruka
12 měsíců
Kontaktujte nás!