Práve si prezerá 2 zákazníci.

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 608 606 626 info@happywin.cz Chat

Akcia -8%

AS9720101

287 € Info

188,66 € s DPH

204,75 € s DPH

8% (16,09 € s DPH)

Spresnite výber produktu

ks

6 bodov do vernostného systému

AMD A8 Pro-7600B 3.10 GHz - 4jádro, 500 GB HDD, 4 GB, AMD Radeon R7, Windows 10 Professional
Set

Základní informace

  • AMD A8 Pro-7600B 3.10 GHz - 4jádro
  • 500 GB HDD
  • 4 GB
  • AMD Radeon R7
  • Windows 10 Professional

Grafická karta AMD Radeon

Grafické karty od výrobcu AMD sú kvalitné a univerzálne. Ich grafické čipy využívajú aj iní výrobcovia grafických kariet. Jedná sa o grafické karty, ktoré svojím výkonom postačujú bežnej kancelárskej práci, ale aj úpravou fotografií či strihom videi.

Hewlett-Packard (HP)

Spoločnosť Hewlett-Packard, skrátene HP, patrí na popredné priečky v odbore informačných technológií a najväčším predajcom počítačov na svete. Špecializuje sa na výrobu a vývoj notebookov, stolových počítačov, tabletov, tlačiarní a mnoho ďalších. Svoje výrobky zameriava na všetky sféry trhu, od domácností, malých firiem až po veľké spoločnosti. Výrobky HP sú kvalitné, odolné a s veľkou výdržou.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
AMD A8
Operačná pamäť
4 GB
Grafická karta
AMD Radeon
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
áno
HDMI
nie
DVI
nie
VGA
áno
USB 2.0
6x
USB 3.0
4x
LAN
áno
WiFi
Možnosť dokúpiť externý do USB
SD čítačka
Možnosť dokúpiť externý do USB
Typ tovaru
Použité - kvalita A
Typ disku
HDD
Kapacita disku
500 GB
Záruka
12 měsíců
Kontaktujte nás!