Práve si prezerá 2 zákazníci. Skladom máme posledné kusy!

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Akcia -7%

AS5890103

745 € Info

309,35 € s DPH

331,40 € s DPH

7% (22,05 € s DPH)

Spresnite výber produktu

ks

10 bodov do vernostného systému

Intel Core i3-4130 3.40 GHz, 500 GB HDD, 12 GB, nVIDIA Quadro 410, Windows 10 Professional
Set

Základní informace

  • Intel Core i3-4130 3.40 GHz
  • 500 GB HDD
  • 12 GB
  • nVIDIA Quadro 410
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Core i3

Nestačí vám už výkon procesora Intel Core 2 Duo? Práve Core i3 od popredného výrobcu procesorov Intel je nástupným radom týchto procesorov. Spravidla majú intel Core i3 dve jadrá, zatiaľ čo u verzie core i5 sa stretávame s dvoj alebo štvor jadrovou verziou. Jedná sa o veľmi vhodné procesory do kancelárskych stolových počítačov či notebookov, ktoré bežnou kancelárskou prácou len tak nič neunaví. Dôležitou súčasťou týchto procesorov je technológia Hyper-Threading, kde vie procesor simulovať štyri jadrá a tým lepšie efektívne škálovať svoj výkon. Ak teda hľadáte počítač do kancelárie, kde bude väčšinou pracovať s dokumentmi alebo do domácností na prehliadanie internetu a Facebooku, sú tieto procesory ideálnou voľbou, už aj vďaka svojej cene.

Grafická karta nVidia Quadro

Grafické karty Nvidia Quadro sú určené najmä pre pracovné počítače a profesionálne stanice s podporou navrhovania (CAD), generovania počítačových animácií vo filme (CGI) analýzu digitálneho obsahu (CGI), vytvárania digitálneho obsahu (DCC) či strojového učenia. Tieto grafické karty sú natoľko univerzálne a tým stačia svojím výkonom akémukoľvek vášmu požiadavku. Rovnaká architektúra grafického čipu sa využíva aj v hráčskych grafických kartách GeForce.

Hewlett-Packard (HP)

Spoločnosť Hewlett-Packard, skrátene HP, patrí na popredné priečky v odbore informačných technológií a najväčším predajcom počítačov na svete. Špecializuje sa na výrobu a vývoj notebookov, stolových počítačov, tabletov, tlačiarní a mnoho ďalších. Svoje výrobky zameriava na všetky sféry trhu, od domácností, malých firiem až po veľké spoločnosti. Výrobky HP sú kvalitné, odolné a s veľkou výdržou.

Workstation

Stolové počítače Workstation výrobca Hewlett-Packard, sú modulárne výkonné pracovné stanice. Počítače sú osadené výkonnými komponentami a svojim uspôsobením sú predurčené k úpravám priamo na mieru zákazníka. Modulárny systém veží umožňuje rýchlu a pohodlnú výmenu komponentov počítača. HP Workstation možno dosadiť ďalšími kartami, ako sú prídavné grafické karty, sieťové karty atď. Sú to počítače, ktoré sú v základe veľmi výkonné a ich parametre upravíte podľa svojich potrieb.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Core i3
Operačná pamäť
12 GB
Grafická karta
nVidia Quadro
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
áno
HDMI
nie
DVI
áno
VGA
nie
USB 2.0
6x
USB 3.0
4x
LAN
áno
WiFi
Možnosť dokúpiť externý do USB
SD čítačka
Možnosť dokúpiť externý do USB
Typ tovaru
Použité - kvalita A
Záruka
12 měsíců
Typ disku
HDD
Kapacita disku
500 GB
Kontaktujte nás!