Práve si prezerá 2 zákazníci. Skladom máme posledné kusy!

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Akcia -23% Vystavené v Břeclavi

1395001

388 € Info

131,10 € s DPH

170,21 € s DPH

23% (39,11 € s DPH)

Spresnite výber produktu

ks

4 body do vernostného systému

Intel Core i7-860, 2,80 GHz, 500 GB HDD, 4 096 MB, Radeon HD 4550 256MB s DMS59, Windows 10 Porfessional

Základní informace

  • Intel Core i7-860
  • 2,80 GHz
  • 500 GB HDD
  • 4 096 MB
  • Radeon HD 4550 256MB s DMS59
  • Windows 10 Porfessional

Procesor Intel Core i7

Procesory Core i7 od popredného výrobcu procesorov Intel sú vlajkou loďou tejto firmy. Predstavujú to najlepšie, čo možno na dnešnom trhu s procesormi pre bežné počítače zohnať. Tieto procesory sú inštalované do výkoných notebooku a počítačov, a sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú výkon. Bežnou ukážkou prác sú zložité úpravy fotografií, strih videa alebo náročné programy akými sú 3D architektonické aplikácie atď.
Prvou technológiou, ktorú tieto procesory obsahujú je technológia Turbo Boost. Pri potrebe vysokého výkonu je schopný sa procesor sám pretaktovať na vyšší takt, a tým dodať viac výkonu. Samozrejme sú chvíle, kedy výkon nepotrebuje. Tým pádom sa takt procesora zníži a tým šetríte výdrž batérie, či samotnú spotrebu počítača.
Ďalšou technológiou, ktorú tieto procesory majú je Hyper-Threading. Ide o technológiu, kde štvor jadrový procesor simuluje osem jadier a tým pádom je schopný lepšie škálovať svoj výkon a lepšie pracovať v režime multitasking, kde v jednom takte je schopný vykonávať viac príkazov.
Samozrejmosť týchto procesorov je väčšia cache pamäť, kde vďaka svojej veľkosti je schopný si opakujúce príkazy držať v pamäti a tým ich rýchlejšie odbavovať.

Grafická karta AMD Radeon

Grafické karty od výrobcu AMD sú kvalitné a univerzálne. Ich grafické čipy využívajú aj iní výrobcovia grafických kariet. Jedná sa o grafické karty, ktoré svojím výkonom postačujú bežnej kancelárskej práci, ale aj úpravou fotografií či strihom videi.

Hewlett-Packard (HP)

Spoločnosť Hewlett-Packard, skrátene HP, patrí na popredné priečky v odbore informačných technológií a najväčším predajcom počítačov na svete. Špecializuje sa na výrobu a vývoj notebookov, stolových počítačov, tabletov, tlačiarní a mnoho ďalších. Svoje výrobky zameriava na všetky sféry trhu, od domácností, malých firiem až po veľké spoločnosti. Výrobky HP sú kvalitné, odolné a s veľkou výdržou.

Compaq Elite

Stolné počítače Compaq Elite výrobca Hewlett-Packard sú modulárne výkonné veže. Počítače sú osadené výkonnými komponentami a svojim uspôsobením sú predurčené k úpravám priamo na mieru zákazníka. Počítače možno dosadiť ďalšími kartami, ako sú prídavné grafické karty, sieťové karty atď. Sú to počítače, ktoré sú v základe veľmi výkonné a ich parametre upravíte podľa svojich potrieb.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Core i7
Veľkosť pevného disku
500 GB
Typ pevného disku
HDD
Diskový priestor
500 GB HDD
Operačná pamäť
4 096 MB
Grafická karta
AMD Radeon HD
Mechanika
DVD-R
Bluetooth
Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
nie
HDMI
nie
DVI
nie
VGA
nie
USB 3.0
10x
Port COM
áno
LAN
áno
WiFi
Možnosť dokúpiť externý do USB
SD čítačka
Možnosť dokúpiť externý do USB
Farba
Čierna
Typ tovaru
Použité - kvalita A
Záruka
12 mesiacov
Kontaktujte nás!