Práve si prezerá 2 zákazníci. Skladom máme posledné kusy!

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Novinka

6960828

327 € Info

147,21 € s DPH

Spresnite výber produktu

ks

4 body do vernostného systému

Intel Core2Duo P8600 2.40 GHz, 160 GB HDD, 2 GB, 15,4 palců, 1680 x 1050 px, ATI Mobility Radeon HD 3650, WIFI, Windows 10 Professional, Vady: mírné estetické vady

Základní informace

 • Intel Core2Duo P8600 2.40 GHz
 • 160 GB HDD
 • 2 GB
 • 15,4 palců
 • 1680 x 1050 px
 • ATI Mobility Radeon HD 3650
 • WIFI
 • Windows 10 Professional
 • Vady: mírné estetické vady

Možnost dockovania

Notebook je vybavený špeciálnym portom a uchytením, ktoré umožňuje veľmi ľahko zasunúť do takzvanej dokovacej stanice. Táto stanica býva v praxi umiestnená na pracovnom stole. Sú do nej zapojené externé periférie, akou je ďalší monitor, klávesnica, myš, sieťové pripojenie a tiež samozrejme napájanie. Ďalej rozširuje množstvo portov, ktoré samotný notebook ani nemusí poskytnúť. Akonáhle sa z práce vydávate na cesty, notebook veľmi jednoducho z dokovacej stanice vycvaknite.
Dokovacie stanice sú bežnou súčasťou našej ponuky, a možno ich zakúpiť v kategórii Príslušenstvo> Dokovacia stanica.

Baterie

Notebooky ponúkame v dvoch variantoch:

 • s pôvodnou použitou batériou
 • s novou kvalitnou batériou za zvýhodnenú cenu
Ak nie je uvedené inak, stav pôvodnej batérie zodpovedá starobe notebooku. Tým pádom batéria už nedosahuje zďaleka 100% kapacity batérie, u lacnejších notebookov nemusí byť funkčný už vôbec. Bohužiaľ, na pôvodnej batérie sa nevzťahuje záruka.Ak potrebujete mať notebook naozaj mobilné, odporučili by sme kúpu s novou batériou. Jedná sa o druhovýroby českého či nemeckého výrobcu s vysokou kvalitou, kapacitou a zárukou.

Hewlett-Packard (HP)

Spoločnosť Hewlett-Packard, skrátene HP, patrí na popredné priečky v odbore informačných technológií a najväčším predajcom počítačov na svete. Špecializuje sa na výrobu a vývoj notebookov, stolových počítačov, tabletov, tlačiarní a mnoho ďalších. Svoje výrobky zameriava na všetky sféry trhu, od domácností, malých firiem až po veľké spoločnosti. Výrobky HP sú kvalitné, odolné a s veľkou výdržou.

EliteBook

Tieto profesionálne notebooky sú vďaka svojmu vysokému výkonu a veľké výdrži batérie úplne ideálne do na kancelársku prácu. Elitebook je určený na vysokú záťaž aj na cestách. Elitebook má hliníkové telo, tenký vzhľad a praktické rozmery. Vyznačuje sa tiež reproduktormi s výnimočným zvukom a graficky dokonalým displejom.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Core2Duo
Operačná pamäť
2 GB
Uhlopriečka displeja
15,4 palcov
Dotykové LCD
nie
Rozlíšenie displeja
1680 x 1050 px
Grafická karta
ATI Mobility Radeon
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
áno
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
nie
HDMI
áno
DVI
nie
VGA
áno
USB 2.0
4x
LAN
áno
WiFi
áno
SD čítačka
áno
Numerická klávesnica
Možnosť dokúpiť externý do USB
Možnosť dokovania
áno
Osvetlenie klávesnice
Lampička
Typ tovaru
Použité - kvalita B
Záruka
12 mesiacov
Typ disku
HDD
Kapacita disku
160 GB
Kontaktujte nás!