Práve si prezerá 2 zákazníci. Skladom máme posledné kusy!

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Výpredaj Vystavené v Břeclavi

h3510306

896 € Info

520,76 € s DPH

Spresnite výber produktu

ks

17 bodov do vernostného systému

Intel Core i5-6200U, 2,30 GHz, 512 GB SSD, 8 192 MB, 15,6 palců, 1920 x 1080 px, Intel HD Graphics 520, Mechanika, Webkamera, WIFI, Windows 10 Professional, Numerická klávesnice

Základní informace

 • Intel Core i5-6200U
 • 2,30 GHz
 • 512 GB SSD
 • 8 192 MB
 • 15,6 palců
 • 1920 x 1080 px
 • Intel HD Graphics 520
 • Mechanika
 • Webkamera
 • WIFI
 • Windows 10 Professional
 • Numerická klávesnice

Procesor Intel Core i5

Hľadáte výkonnejší počítač, tak aby ste sa nemuseli obmedzovať? Chcete upravovať fotografie, strihať videá alebo prevádzkovať výkonnejšie aplikácie (napr. Zložité účtovné programy)?
Procesor Core i5 od popredného výrobcu procesorov Intel môže byť tou pravou voľbou. Procesory Core i5 sa vyrába v dvoj jadrových verzií, kde pomocou technológie Hyper-Threading je schopný procesor simulovať jadra štyri, a tým vykonávať zložitejšie Multitaskingové operácie. Alebo sa vyrába vo verzii štyroch jadier fyzických. Zároveň od verzie procesora Intel Core i3 sa líši väčšou cache pamäťou, vďaka ktorej je procesor schopný opakujúce sa príkazy spracovávať rýchlejšie. Ďalšou výhodou týchto procesorov je technológia Turbo Boost, kde pri vyššej záťaži sa procesor pretaktuje na vyššiu frekvenciu a tým zvýši svoj výkon. Naopak, pri bežnej práci nie je potreba vysokého výkonu, tým pádom sa frekvencia drží na nižšom takte a tak šetríte energiu a zvyšuje výdrž notebooku na batériu.
Ak sa rozvíjate a hľadáte počítač, ktorý s vami bude držať po dlhšiu dobu krok, tak práve počítače s procesormi Intel core i5 sú tou pravou voľbou.

SSD disk

SSD disky neobsahujú žiadne mechanické časti a tým pádom sú odolnejšie oproti diskom, ktoré obsahujú platne, ktoré sa točia vysokou rýchlosťou. Nie sú hlučné a majú rýchlejšiu prenosovú rýchlosť. Sú menších rozmerov a moc nevážia, teda sa hodia a používajú do menších prístrojov, ako sú notebooky. Veľa počítačov má dostatočný procesorový výkon, ktorý dostačuje. Ale väčšinou počítače brzdí pevný disk, kde sa čaká, ako sa dáta načítajú a spracujú. Rýchlosť SSD disku oproti klasickému pevnému plotnovému (HDD) je minimálne až 10x rýchlejší.

Možnost dockovania

Notebook je vybavený špeciálnym portom a uchytením, ktoré umožňuje veľmi ľahko zasunúť do takzvanej dokovacej stanice. Táto stanica býva v praxi umiestnená na pracovnom stole. Sú do nej zapojené externé periférie, akou je ďalší monitor, klávesnica, myš, sieťové pripojenie a tiež samozrejme napájanie. Ďalej rozširuje množstvo portov, ktoré samotný notebook ani nemusí poskytnúť. Akonáhle sa z práce vydávate na cesty, notebook veľmi jednoducho z dokovacej stanice vycvaknite.
Dokovacie stanice sú bežnou súčasťou našej ponuky, a možno ich zakúpiť v kategórii Príslušenstvo> Dokovacia stanica.

Baterie

Notebooky ponúkame v dvoch variantoch:

 • s pôvodnou použitou batériou
 • s novou kvalitnou batériou za zvýhodnenú cenu
Ak nie je uvedené inak, stav pôvodnej batérie zodpovedá starobe notebooku. Tým pádom batéria už nedosahuje zďaleka 100% kapacity batérie, u lacnejších notebookov nemusí byť funkčný už vôbec. Bohužiaľ, na pôvodnej batérie sa nevzťahuje záruka.Ak potrebujete mať notebook naozaj mobilné, odporučili by sme kúpu s novou batériou. Jedná sa o druhovýroby českého či nemeckého výrobcu s vysokou kvalitou, kapacitou a zárukou.

Hewlett-Packard (HP)

Spoločnosť Hewlett-Packard, skrátene HP, patrí na popredné priečky v odbore informačných technológií a najväčším predajcom počítačov na svete. Špecializuje sa na výrobu a vývoj notebookov, stolových počítačov, tabletov, tlačiarní a mnoho ďalších. Svoje výrobky zameriava na všetky sféry trhu, od domácností, malých firiem až po veľké spoločnosti. Výrobky HP sú kvalitné, odolné a s veľkou výdržou.

Probook

Tento model notebookov je vhodný prakticky na akúkoľvek činnosť. Vďaka svojmu pevnému telu pokrytému brúseným hliníkom je veľmi odolný a dizajnovo pekný. Má veľmi špecifický touchpad a klávesnicu, ktorá je u väčšiny modelov vodeodolná.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Core i5
Veľkosť pevného disku
512 GB
Typ pevného disku
SSD
Diskový priestor
512 GB SSD
Operačná pamäť
8 192 MB
Uhlopriečka displeja
15,6 palcov
Dotykové LCD
nie
Rozlíšenie displeja
1920 x 1080 px
Grafická karta
Intel HD Graphics
Mechanika
ano
Bluetooth
áno
Webkamera
áno
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
áno
HDMI
nie
DVI
nie
VGA
áno
USB 3.0
2x
Port COM
áno
LAN
áno
WiFi
áno
SD čítačka
áno
Mikrofon
áno
Numerická klávesnica
áno
Možnosť dokovania
áno
Thunderbolt
áno
Osvetlenie klávesnice
nie
Farba
Čierna
Typ tovaru
Použité - kvalita A
Kontaktujte nás!