Práve si prezerá 2 zákazníci. Skladom máme posledné kusy!

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

5890107

1 455 € Info

382,84 € s DPH

Spresnite výber produktu

ks

12 bodov do vernostného systému

Intel Xeon E3-1240 v3 3.40 GHz, 2 000 GB HDD + 2 000 GB HDD, 16 GB, nVIDIA Quadro K2000 2GB, Windows 10 Professional

Základní informace

  • Intel Xeon E3-1240 v3 3.40 GHz
  • 2 000 GB HDD + 2 000 GB HDD
  • 16 GB
  • nVIDIA Quadro K2000 2GB
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Xeon

Procesory Intel Xeon sú určené najmä do stolových počítačov, kde poskytujú vysoký výpočtový výkon a sú prispôsobené pre každodennú vysokú záťaž. Tieto procesory len tak nič neunaví. Procesory Intel Xeon navyše podporujú hneď niekoľko dôležitých funkcií. Jednou z nich je napr. Možnosť práce s operačnou pamäťou ECC, ktorá zásadne znižuje riziko straty neuložených dát, napríklad takzvanou "modrou smrťou" vo Windows či inými systémovými chybami.
Druhou technológiou, ktorú tieto procesory obsahujú je technológia Turbo Boost, ktorú zdieľa s procesormi Intel Core i5 a Intel Core i7. Pri potrebe vysokého výkonu je schopný sa procesor sám pretaktovať na vyšší takt, a tým dodať viac výkonu. Samozrejme sú chvíle, kedy výkon nepotrebuje. Tým pádom sa takt procesora zníži a tým znížite spotrebu počítača.
Ďalšou technológiou, ktorú tieto procesory majú je Hyper-Threading. Ide o technológiu, kde štyroch jadrový procesor simuluje 8 jadier a tým pádom je schopný lepšie škálovať svoj výkon a lepšie pracovať v režime multitasking, kde v jednom takte je schopný vykonávať viac príkazov.

Grafická karta nVidia Quadro

Grafické karty Nvidia Quadro sú určené najmä pre pracovné počítače a profesionálne stanice s podporou navrhovania (CAD), generovania počítačových animácií vo filme (CGI) analýzu digitálneho obsahu (CGI), vytvárania digitálneho obsahu (DCC) či strojového učenia. Tieto grafické karty sú natoľko univerzálne a tým stačia svojím výkonom akémukoľvek vášmu požiadavku. Rovnaká architektúra grafického čipu sa využíva aj v hráčskych grafických kartách GeForce.

Hewlett-Packard (HP)

Spoločnosť Hewlett-Packard, skrátene HP, patrí na popredné priečky v odbore informačných technológií a najväčším predajcom počítačov na svete. Špecializuje sa na výrobu a vývoj notebookov, stolových počítačov, tabletov, tlačiarní a mnoho ďalších. Svoje výrobky zameriava na všetky sféry trhu, od domácností, malých firiem až po veľké spoločnosti. Výrobky HP sú kvalitné, odolné a s veľkou výdržou.

Workstation

Stolové počítače Workstation výrobca Hewlett-Packard, sú modulárne výkonné pracovné stanice. Počítače sú osadené výkonnými komponentami a svojim uspôsobením sú predurčené k úpravám priamo na mieru zákazníka. Modulárny systém veží umožňuje rýchlu a pohodlnú výmenu komponentov počítača. HP Workstation možno dosadiť ďalšími kartami, ako sú prídavné grafické karty, sieťové karty atď. Sú to počítače, ktoré sú v základe veľmi výkonné a ich parametre upravíte podľa svojich potrieb.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Xeon E3
Operačná pamäť
16 GB
Grafická karta
nVidia Quadro
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
áno
HDMI
nie
DVI
áno
VGA
nie
USB 2.0
6x
USB 3.0
4x
LAN
áno
WiFi
Možnosť dokúpiť externý do USB
SD čítačka
áno
Typ tovaru
Použité - kvalita A
Záruka
12 měsíců
Typ disku
HDD
Kapacita disku
4000 GB
Kontaktujte nás!