Práve si prezerá 2 zákazníci. Skladom máme posledné kusy!

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 608 606 626 info@happywin.cz Chat

Novinka

9480333

805,78 € s DPH

Spresnite výber produktu

ks

26 bodov do vernostného systému

Intel Core i7-4810MQ 2.80 GHz, 256 GB SSD, 16 GB, 17,3 palců, 1920 x 1080 px, Intel HD Graphics 4600 + nVIDIA Quadro K5100M 8GB, WIFI, Windows 10 Professional, Numerická klávesnice, Vady: mírné estetické vady

Základní informace

 • Intel Core i7-4810MQ 2.80 GHz
 • 256 GB SSD
 • 16 GB
 • 17,3 palců
 • 1920 x 1080 px
 • Intel HD Graphics 4600 + nVIDIA Quadro K5100M 8GB
 • WIFI
 • Windows 10 Professional
 • Numerická klávesnice
 • Vady: mírné estetické vady

Procesor Intel Core i7

Procesory Core i7 od popredného výrobcu procesorov Intel sú vlajkou loďou tejto firmy. Predstavujú to najlepšie, čo možno na dnešnom trhu s procesormi pre bežné počítače zohnať. Tieto procesory sú inštalované do výkoných notebooku a počítačov, a sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú výkon. Bežnou ukážkou prác sú zložité úpravy fotografií, strih videa alebo náročné programy akými sú 3D architektonické aplikácie atď.
Prvou technológiou, ktorú tieto procesory obsahujú je technológia Turbo Boost. Pri potrebe vysokého výkonu je schopný sa procesor sám pretaktovať na vyšší takt, a tým dodať viac výkonu. Samozrejme sú chvíle, kedy výkon nepotrebuje. Tým pádom sa takt procesora zníži a tým šetríte výdrž batérie, či samotnú spotrebu počítača.
Ďalšou technológiou, ktorú tieto procesory majú je Hyper-Threading. Ide o technológiu, kde štvor jadrový procesor simuluje osem jadier a tým pádom je schopný lepšie škálovať svoj výkon a lepšie pracovať v režime multitasking, kde v jednom takte je schopný vykonávať viac príkazov.
Samozrejmosť týchto procesorov je väčšia cache pamäť, kde vďaka svojej veľkosti je schopný si opakujúce príkazy držať v pamäti a tým ich rýchlejšie odbavovať.

Grafická karta nVidia Quadro

Grafické karty Nvidia Quadro sú určené najmä pre pracovné počítače a profesionálne stanice s podporou navrhovania (CAD), generovania počítačových animácií vo filme (CGI) analýzu digitálneho obsahu (CGI), vytvárania digitálneho obsahu (DCC) či strojového učenia. Tieto grafické karty sú natoľko univerzálne a tým stačia svojím výkonom akémukoľvek vášmu požiadavku. Rovnaká architektúra grafického čipu sa využíva aj v hráčskych grafických kartách GeForce.

Možnost dockovania

Notebook je vybavený špeciálnym portom a uchytením, ktoré umožňuje veľmi ľahko zasunúť do takzvanej dokovacej stanice. Táto stanica býva v praxi umiestnená na pracovnom stole. Sú do nej zapojené externé periférie, akou je ďalší monitor, klávesnica, myš, sieťové pripojenie a tiež samozrejme napájanie. Ďalej rozširuje množstvo portov, ktoré samotný notebook ani nemusí poskytnúť. Akonáhle sa z práce vydávate na cesty, notebook veľmi jednoducho z dokovacej stanice vycvaknite.
Dokovacie stanice sú bežnou súčasťou našej ponuky, a možno ich zakúpiť v kategórii Príslušenstvo> Dokovacia stanica.

Baterie

Notebooky ponúkame v dvoch variantoch:

 • s pôvodnou použitou batériou
 • s novou kvalitnou batériou za zvýhodnenú cenu
Ak nie je uvedené inak, stav pôvodnej batérie zodpovedá starobe notebooku. Tým pádom batéria už nedosahuje zďaleka 100% kapacity batérie, u lacnejších notebookov nemusí byť funkčný už vôbec. Bohužiaľ, na pôvodnej batérie sa nevzťahuje záruka.Ak potrebujete mať notebook naozaj mobilné, odporučili by sme kúpu s novou batériou. Jedná sa o druhovýroby českého či nemeckého výrobcu s vysokou kvalitou, kapacitou a zárukou.

Hewlett-Packard (HP)

Spoločnosť Hewlett-Packard, skrátene HP, patrí na popredné priečky v odbore informačných technológií a najväčším predajcom počítačov na svete. Špecializuje sa na výrobu a vývoj notebookov, stolových počítačov, tabletov, tlačiarní a mnoho ďalších. Svoje výrobky zameriava na všetky sféry trhu, od domácností, malých firiem až po veľké spoločnosti. Výrobky HP sú kvalitné, odolné a s veľkou výdržou.

Workstation

Stolové počítače Workstation výrobca Hewlett-Packard, sú modulárne výkonné pracovné stanice. Počítače sú osadené výkonnými komponentami a svojim uspôsobením sú predurčené k úpravám priamo na mieru zákazníka. Modulárny systém veží umožňuje rýchlu a pohodlnú výmenu komponentov počítača. HP Workstation možno dosadiť ďalšími kartami, ako sú prídavné grafické karty, sieťové karty atď. Sú to počítače, ktoré sú v základe veľmi výkonné a ich parametre upravíte podľa svojich potrieb.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Core i7
Operačná pamäť
16 GB
Uhlopriečka displeja
17,3 palcov
Dotykové LCD
nie
Rozlíšenie displeja
1920 x 1080 px
Grafická karta
nVidia Quadro
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
áno
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
áno
HDMI
nie
DVI
nie
VGA
áno
USB 2.0
1x
USB 3.0
3x
LAN
áno
WiFi
áno
SD čítačka
áno
Numerická klávesnica
áno
Možnosť dokovania
áno
Osvetlenie klávesnice
áno
Typ tovaru
Použité - kvalita B
Typ disku
SSD
Kapacita disku
256 GB
Záruka
12 měsíců
Kontaktujte nás!