Práve si prezerá 2 zákazníci.

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 724 123 490 info@happywin.cz Chat

Akcia -7%

AS7471201

404 € Info

230,76 € s DPH

248,74 € s DPH

7% (17,98 € s DPH)

Spresnite výber produktu

ks

7 bodov do vernostného systému

Intel Core i3-4160T 3.10 GHz, 128 GB SSD, 4 GB, Intel HD Graphics 4400, WIFI, Windows 10 Professional
Set

Základní informace

  • Intel Core i3-4160T 3.10 GHz
  • 128 GB SSD
  • 4 GB
  • Intel HD Graphics 4400
  • WIFI
  • Windows 10 Professional

Procesor Intel Core i3

Nestačí vám už výkon procesora Intel Core 2 Duo? Práve Core i3 od popredného výrobcu procesorov Intel je nástupným radom týchto procesorov. Spravidla majú intel Core i3 dve jadrá, zatiaľ čo u verzie core i5 sa stretávame s dvoj alebo štvor jadrovou verziou. Jedná sa o veľmi vhodné procesory do kancelárskych stolových počítačov či notebookov, ktoré bežnou kancelárskou prácou len tak nič neunaví. Dôležitou súčasťou týchto procesorov je technológia Hyper-Threading, kde vie procesor simulovať štyri jadrá a tým lepšie efektívne škálovať svoj výkon. Ak teda hľadáte počítač do kancelárie, kde bude väčšinou pracovať s dokumentmi alebo do domácností na prehliadanie internetu a Facebooku, sú tieto procesory ideálnou voľbou, už aj vďaka svojej cene.

Dell

Dell je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou predovšetkým notebookov, ale aj stolních počítačov, monitorov, serverov a ďalších. Elektronika Dell je známa po celom svete, hlavne vďaka svojej kvalite a odolnosti. Dell vyrába notebooky prakticky pre všetky príležitosti.

Optiplex

Modelový rad stolových počítačov Optiplex sú zladené svojím výkonom a voľbou komponentov. Jedná sa o značkové stolné počítače výrobcu Dell. Sú inštalované kvalitné komponenty s vysokým výkonom. Ich kompaktný rozmer na pracovnom stole nezaberie veľa miesta. Sú určené nielen do kancelárii, ale aj pre ľudí, ktorí hľadajú výkon v oblasti architektúry, strihu videa či výpočtových aplikácii.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Core i3
Operačná pamäť
4 GB
Grafická karta
Intel HD Graphics
Mechanika
Možnosť dokúpiť externý do USB
Bluetooth
áno
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
áno
HDMI
nie
DVI
nie
VGA
áno
USB 2.0
4x
USB 3.0
2x
LAN
áno
WiFi
áno
SD čítačka
Možnosť dokúpiť externý do USB
Typ tovaru
Použité - kvalita A
Záruka
12 mesiacov
Typ disku
SSD
Kapacita disku
128 GB
Kontaktujte nás!