Práve si prezerá 2 zákazníci.

Potrebujete poradiť s výberom?

Tomáš Hrbata a jeho tým odborníkov

+420 608 606 626 info@happywin.cz Chat

Akcia -8%

AS10410301

207 € Info

152,18 € s DPH

166,30 € s DPH

8% (14,12 € s DPH)

Spresnite výber produktu

ks

5 bodov do vernostného systému

Intel Pentium G870 3.10 GHz, 250 GB HDD, 4 GB, Intel HD Graphics, Windows 10 Professional
Set

Základní informace

  • Intel Pentium G870 3.10 GHz
  • 250 GB HDD
  • 4 GB
  • Intel HD Graphics
  • Windows 10 Professional

Lenovo

Lenovo patrí medzi popredných výrobcov počítačov, notebookov, ale aj tabletov na trhu. Vyznačuje sa odolnými a kvalitnými výrobkami, ktoré vydržia dlhé roky. S obľubou sú nasadzované do veľkých korporácií, kde sú osvedčenými ťahúňmi. Notebooky Lenova sú natoľko kvalitné, že ako jediné sa používajú aj na vesmírnej stanici ISS.

ThinkCentre

Stolové počítače ThinkCentre sa vyrábajú v dvoch veľkostných prevedeniach. Oba typy sú vyrobené z kvalitného plastu v kombinácii s oceľou. Vnútri oboch verzií nájdete výkonné procesory a pretože sú počítače ThinkCentre určené pre kancelársku prácu, alebo bežné použitie doma, výkon je úplne dostačujúce. ThinkCentre prechádza testami podľa armádnych noriem MIL-SPEC vydrží tak pracovať v takmer akomkoľvek prostredí.

A původ zboží?

Všetky ponúkané počítače a notebooky vykupujeme z veľkých korporácií, kde v rámci firemnej politike dochádza po dvoch rokoch k obmene všetkých počítačov. Vo veľkých spoločnostiach sa zásadne nakupujú počítače a notebooky osvedčených značiek a modelov, ktoré sa vyznačujú najmä vysokou odolnosťou, kvalitou a výdržou. Preto aj po dvoch rokoch mnohokrát počítače vyzerajú ako nové a za ich kvalitou si stojíme. Ďalším ponúkaným tovarom sú počítače pochádzajúce z výstav či krátkodobých podujatí, napr. Voľby.
Všetky počítače a notebooky pred ďalším predajom prechádzajú dôkladnou prehliadkou, vyčistením, přeinstlaováním operačného systému a prípadnú lokalizáciou pre slovenský trh (počítače vykupujeme v rámci celej Európy). Na všetky počítače a notebooky ponúkame základný záruku 1 rok. V prípade záujmu je možné za mierny poplatok záruku predĺžiť na 18 mesiacov až 2 roky. Samozrejmosťou je možnosť do 14 dní bez udania dôvodov zariadenia vrátiť.

Typ procesora
Intel Pentium
Operačná pamäť
4 GB
Grafická karta
Intel HD Graphics
Mechanika
DVD-RW
Bluetooth
Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera
Možnosť dokúpiť externý do USB
Operačný systém
Windows 10 Professional
DisplayPort
nie
HDMI
nie
DVI
áno
VGA
áno
USB 2.0
6x
LAN
áno
WiFi
Možnosť dokúpiť externý do USB
SD čítačka
áno
Typ tovaru
Použité - kvalita A
Záruka
12 mesiacov
Typ disku
HDD
Kapacita disku
250 GB
Kontaktujte nás!